Ürün Oluşturma Sürecimiz

QMEL ile istediğiniz çözümlere hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaşmakla kalmaz aynı zamanda profesyonel öneri ve desteklerimizle kaliteli ürüne (makale, site, proje vb...) sahip olursunuz. QMEL Medikal Destek Kadrosu, alanında uzman ve deneyimli meslektaşlarımızdan oluşturulmuştur. Müşteri bilgileri üçüncü kişilerle yasal zorunluluklar dışında kesinlikle paylaşılmamaktadır. 

1- Fikir üretimi aşaması

Fikir üretimi

Çalışmalarımızda temel basamak olarak fikir üretimini kullanıyoruz. Bu aşamada tasarlayıcı ve farklı fikirlerimizle projenizi tasarlıyoruz. 

2- Geliştirme aşaması

Geliştirme aşaması

Planlamamızın ardından proje geliştirme süreci başlamaktadır. Projenin her aşaması sizleri sürece dahil ederek geliştirmeler yapılmaktadır.

3- Planlama aşaması

Planlama aşaması

Ürettiğimiz fikirleri projeniz için en uygun şekilde planlıyoruz ve sizlere sunuyoruz. Bu aşama sizinle yoğun olarak iletişim halinde olduğumuz aşamadır.

4 Projenin tamamlanması

Projenin tamamlanması

Projeniz nihayi şeklini alır, son düzeltme ve geliştirmeler yapılır. 

5 Destek ve Patent işlemleri

Destek ve Patent, Tescil & Telif Hakkı işlemleri

Projenizin tamamlanmasının ardından verdiğimiz hizmet sonrası destek aşamasında sorunlarınıza çözümler üretiyoruz. Eğer uygunsa patent alımı / marka tescili / telif hakkı alımı işlemlerini tamamlıyoruz.

© Copyright 2021 - Tüm Hakkı Saklıdır, ® QMEL.
This website is powered by ® QMEL , Your solution partner !